DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE 2D
Autor: admin@sp3 31 stycznia 2016

Dnia 21 stycznia 2016r. uczniowie klasy II d zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków, aby uczcić tak ważny dzień, wpisany w kalendarz każdego wnuka i wnuczki – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły jasełka, śpiewały piosenki, kolędy. Z ogromnym uczuciem recytowały wiersze.  Na twarzach gości widoczna była radość, a w oczach kręcące się łezki szczęścia. W klasie panowała miła atmosfera i unoszący się przyjemny gwar. Oby Dzień Babci i Dziadka trwał przez cały rok, a nie przez jeden dzień – takimi życzeniami zakończyła się uroczystość.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij