Dzień Babci i Dziadka w klasie 1b, 1e, 1f oraz 2c
Autor: Op@sp3 1 lutego 2016

IMG_0344W dniu 28 stycznia 2016 roku klasa 1b, 1e, 1f oraz 2c zorganizowały uroczystość z okazji Dnia Babci Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu przygotowaliśmy dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć (serduszko) i Dziadków (krawat). Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!