Dzień Babci i Dziadka w 3d
Autor: Op@sp3 1 lutego 2016

20160121217Stres? Nerwy? A gdzie tam! Klasa 3d brawurowo wystąpiła przed swoimi Babciami i Dziadkami w przedstawieniu „Królowa Śniegu”. Było to najlepsze przedstawienie w wykonaniu klasy. Cóż się dziwić- widzami byli najbliżsi! Później dzieci zaprosiły Gości do klasy gdzie złożyli życzenia, obdarowali bliskich własnoręcznie wykonanymi lampionami oraz zaprosili do wspólnego poczęstunku. Atmosfera była bardzo przyjazna…szkoda, że to ostatnie takie święto z dziadkami w takim składzie…
Serdeczne podziękowania dla p. A. Ciempiel i p. K. Piontek za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Podziękowania składam również wszystkim rodzicom za tak wspaniałe stroje i rekwizyty:) Kozyra Magdalena

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij