Ostatkowe spotkanie z Seniorami
Autor: admin@sp3 15 lutego 2016

DSC05886Do tradycji naszej szkoły należą spotkania z seniorami z okazji Święta Babci i Dziadka. Uczniowie klasy 2a i 2b również zaprosili swoje babcie i dziadków. Tym razem było to spotkanie ostatkowe na zakończenie karnawału. Przez wiele dni dzieci bardzo solidnie przygotowywały się do tego spotkania. Uczyły się wierszy, inscenizacji, piosenek. Przygotowały zaproszenia, upominki i dekoracje, aby należycie przyjąć swoich gości. W dniu 9 lutego w progi naszej klasy zawitali zaproszeni dziadkowie i babcie. Spotkanie przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze. Dzieci zaprezentowały przygotowane inscenizacje i wiersze. Były również występy klasowych talentów muzycznych. Potem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wspaniałe występy wnuków wywołały na twarzach gości niejeden uśmiech. Całusom, uściskom i brawom nie było końca.

Wychowawczynie klas 2a i 2b