Wizyta w teatrze kl.2 a i 2 b.
Autor: admin@sp3 7 marca 2016

DSC_0235Dnia 3 marca klasy 2a i 2b pojechały do Bielska do Teatru Lalki i Aktora „Banialuka” na spektakl pt.: ”Chłopiec z gwiazd”. Był to niezwykły spektakl, w którym zmagało się dobro ze złem. Ale jak to zwykle w bajkach bywa, dobro zwyciężyło, a zło zostało pokonane. Małych widzów zachwyciła wspaniała dekoracja, przepiękne kukiełki, niezwykła muzyka i zaskakujące efekty specjalne. Po spektaklu dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka. Wszyscy mogli wejść na scenę i pobawić się kukłami, weszli za kulisy i do kieszeni sceny. Potem było zwiedzenie zaplecza teatru. Dzieci poznały pracę ludzi przygotowujących każde przedstawienie. Zobaczyły, jak powstają lalki, kostiumy, dekoracje. Aktorka oprowadzająca pokazała dzieciom, jak animuje się lalki. W teatrze bardzo nam się podobało i z chęcią znowu tam pojedziemy, oczywiście na inny spektakl.

Helena Glos

Danuta Krok

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij