Badania lekarskie klas sportowych
Autor: admin@sp3 8 czerwca 2015

Badanie lekarskie dla uczniów klas sportowych odbędą się w gabinecie pielęgniarki szkolnej w następujących terminach:

12 czerwca godz.16.30 – klasa pierwsza

25 czerwca godz. 16.30 – klasa czwarta

Na badanie powinien stawić się rodzic z dzieckiem oraz kompletem badań.

Świetne wyniki naszych dziewczyn!!!
Autor: Oz@sp3 8 maja 2015

W ostatnich dniach odbyły się rejonowe zawody w minisiatkówce dziewcząt oraz rejonowe zawody w mini piłce nożnej dziewcząt. Zawody te mają na celu wyłonienie mistrza rejonu Żory – Rybnik. W obu tych konkurencjach nasze reprezentantki pokazały klasę i awansowały do półfinałów wojewódzkich!

W minisiatkówce naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy mistrzostwa sportowego – 5a:

Zuzanna Wyppich, Droździel Julia, Paulina Jamrozik, Nguyen Kamila, Stępka Patrycja, Rzeźniczak Agnieszka, Krzysztofik Zuzanna, Osińska Patrycja, Ragus Wiktoria, Anna Rudnicka.

Natomiast skład drużyny piłki nożnej przedstawia się następująco:

Magda Stępień, Wiktoria Zarzyna, Brożyna Sylwia, Aleksandra Sojka, Maria Huzarewicz, Zuzanna Wyppich, Paulina Jamrozik, Stępka Patrycja, Martyna Hryniuk, Alicja Guziuk.

II Mistrzostwa Żor w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt
Autor: Oz@sp3 26 kwietnia 2015

20150424_14204824 kwietnia na Orliku przy naszej szkole odbyły się II Mistrzostwa Żor w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Przed rokiem w pierwszych oficjalnych rozgrywkach w kategorii dziewcząt zwyciężyły nasze uczennice, więc w tym roku po raz pierwszy broniły mistrzowskiego tytułu. Zespół spisywał się rewelacyjnie i wygrywał  wszystkie mecze, nie tracąc przy tym żadnej bramki. 30 kwietnia dziewczyny będą reprezentowały miasto w zawodach rejonowych. Oto skład najlepszych piłkarek nożnych w Żorach:
Wyppich Zuzanna, Stępień Magda, Zarzyna Wiktoria, Stępka Patrycja, Jamrozik Paulina, Sojka Aleksandra, Brożyna Sylwia, Huzarewicz Maria, Hryniuk Martyna, Guziuk Alicja.

Kamil Kosiński

Nasze dziewczyny wygrywają!!!
Autor: Oz@sp3 26 kwietnia 2015

WP_20150423_012Uczennice naszej szkoły wygrały zawody rejonowe i znalazły się w gronie 16 najlepszych szkół w województwie śląskim! Zawody te odbywają się w ramach rozgrywek Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego i rywalizują w nich jedynie drużyny szkolne. Jednocześnie dziewczyny uczestniczą w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport. W tym roku na poziomie klasy piątej grają w zespołach trzyosobowych. Do tej rywalizacji w naszym regionie przystąpiły 84 zespoły, a najsilniejsza ekipa z Sari aktualnie walczy o awans do najlepszej szesnastki na Śląsku. Do półfinałów wojewódzkich awansowały uczennice z klasy mistrzostwa sportowego 5a:
Czech Hanna, Czułowska Aleksandra, Droździel Julia, Goszyc Magdalena, Goszyc Wiktoria, Jamrozik Paulina, Krzysztofik Zuzanna, Nguyen Kamila, Niechoj Dorota, Osińska Patrycja, Pająk Milena, Ragus Wiktoria, Rudnicka Anna, Rzeźniczak Agnieszka, Sobik Wiktoria, Stępka Patrycja, Wyppich Zuzanna

trener Kamil Kosiński

II etap turnieju Kinder + Sport
Autor: Oz@sp3 14 kwietnia 2015

Dnia 12 kwietnia w Mikołowie zakończył się II etap turnieju Kinder + Sport. Uczniowie klasy IV b mistrzostwa sportowego chłopców bardzo dobrze zaprezentowali się w tym turnieju. Po bardzo zaciętych pojedynkach 3 drużyny awansowały do kolejnego etapu, natomiast 1 drużyna odpadła małymi punktami z turnieju. Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom!!!

trener Krzysztof Murach

Nasze dziewczyny mistrzyniami Żor !!!
Autor: Oz@sp3 8 marca 2015

Uczennice klasy 5a zostały najlepszymi siatkarkami Żor . Pomimo gry ze starszymi koleżankami ze szkół podstawowych potrafiły pokazać umiejętności nabyte podczas ciężkiej pracy na treningach. W zwycięskim składzie wystąpiły: Wyppich Zuzanna, Droździel Julia, Stępka Patrycja, Ragus Wiktoria, Osińska Patrycja, Jamrozik Paulina, Nguyen Kamila, Pająk Milena, Czułowska Aleksandra, Rzeźniczak Agnieszka. Rezerwowymi zawodniczkami były: Wiktoria Goszyc, Magdalena Goszyc, Rudnicka Anna.

GRATULACJE!!!