Franek Krakowczyk – uczeń klasy 7 naszej szkoły
Autor: Oz@sp3 14 grudnia 2020

Powołanie Franka Krakowczyka do kadry Polski na sezon 2021 w kategorii F1E modeli swobodnie latających sterowanych automatycznieFranek Krakowczyk – uczeń klasy 7 naszej szkoły, MODELARZ.
Chłopiec został powołany do kadry Polski na sezon 2021 w kategorii F1E – modeli swobodnie latających sterowanych automatycznie!

Franek od pięciu lat uczy się modelarstwa w szkółce modelarskiej MOSIR pod okiem doświadczonego instruktora pana Jana Pietrzykowskiego. Chłopiec zaczynał swoją przygodę z modelarstwem od budowy najprostszych modeli. Obecnie trenuje w klasie F1E. Franek pomimo młodego wieku jest Mistrzem Polski juniorów z 2018 roku, v-ce Mistrzem Polski juniorów z tego roku oraz aktualnym Mistrzem Śląska. Jego dobre wyniki i pasja zostały docenione przez trenera reprezentacji Polski. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że młody modelarz został powołany do kadry Polski na sezon 2021 w kategorii F1E modeli swobodnie latających sterowanych automatycznie i ma szanse pojechać na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w przyszłym roku w Rumunii.

Życzymy dalszych sukcesów!