Życzenia wakacyjne
Autor: Op@sp3 20 czerwca 2024

Ilustracja przedstawia słońce oraz kolorowy napis "Życzymy wspaniałych wakacji"Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.
Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.
Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.
Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 3 w Żorach