Pierwszy rok nauki za nami! Bilet do drugiej klasy już mamy!
Autor: UN 21 czerwca 2024

Ostatnie tygodnie mijały bardzo szybko, bo wiele się działo w naszej klasie. Zdążyliśmy lepiej się poznać i wiele nauczyć. Bywało ciężko i czasem trudno, ale jednak warto było. Ukończyliśmy projekty i uzyskaliśmy certyfikaty: ,,Czytam z klasą” oraz ,,Uczymy dzieci programować’. W ,, Dniu pustej klasy” postanowiliśmy porzucić naukę na rzecz zabaw w plenerze, wszystko po to, aby promować edukację terenową– prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie. Uczestniczyliśmy w ,, Dniu Sportu”, realizowaliśmy zadania  projektowe braliśmy udział w warsztatach z rękodzieła, tym razem nauczyliśmy się robić makramę. I tak dobrnęliśmy do końca roku szkolnego- dla nas to chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznego odpoczynku.

Cudownych wakacji!

Koderki z wychowawczynią