Rodzinny Piknik już za nami!
Autor: Op@sp3 1 października 2024

Piknik Rodzinny, który zorganizowaliśmy wspólnie z Przedszkolem nr 5 w Żorach uważamy za bardzo udany! Dopisała pogoda🌞, cudowni goście oraz rodzice – było Was naprawdę dużo! Dziękujemy‼️

Szczególne podziękowania dla pracowników obu placówek: dziękujemy za uśmiech, dobrą energię oraz pozytywne nastawienie!🥰

Dziękujemy sponsorom, bez których ten piknik by się nie udał:

Rada Rodziców, Hufiec ZHP Żory im. hm. Władysława Drobnego, Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach, MUKS Sari Żory, Sozo MMA, Zespół Parkowo-Pałacowy w Baranowicach, Sala Zabaw Figloraj, Elżbieta Kustra i Łukasz Kustra, Damian Pala, Nowe Miasto, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Żorach, Policja Żory, Drogerie dm Polska w Żorach, Kino Helios Polska w Żorach, Kino Na Starówce, Mobilny Auto-Serwis Pascar, ALMAR, Sopelek Żory, SuperSlim Poradnia Dietetyczna, Galeria Wiślanka, Perfect Look Clinic Żory, Movimento Szkoła Tańca, Agat Art MK, Klaudia Fornalska- Stylizacja brwi i makijaż permanentny Żory You Glow, Be Best Żory – Szkoła Językowa, Piotr Dziembowski, Izabela Płonka, Żółta Restauracja, Willa 72, Avocado studio tatuażu, Studio Magdy M. Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna, Urząd Miasta Żory, Varkocze, Wędliny Żorskie Kania Catering, Koryta, Ninja Park Atrakcji Żory, Sensus Centrum Wspierania Rozwoju, Restauracja Artus, Katarzyna Goraus, Salon Fryzjerski Patrycja Błażyca, Rene cakes,Renata Martyna, Kwiaciarnia Pokusa, AG Clinic 365, Gotowiecka dekoruje, Multibiuro, Decathlon Group PH, Zakład Masarski Bogdan Krzyżok, Szalone figle, CzaNaParty.
Jak sami Państwo widzicie skala pikniku była ogromna! Dziękujemy jeszcze raz za okazane wsparcie‼️❤️

Zapraszamy do galerii: