Kolejny szachowy sukces!
Autor: Op@sp3 14 października 2024

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 8 października 2024 roku Karol Płowy, uczeń klasy 6c, reprezentował naszą szkołę w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w Szachach 2024, które odbyły się w katowickim Spodku. Karol startował w kategorii chłopców klasy VI i osiągnął imponujące 6. miejsce na 81 zawodników. To wspaniałe osiągnięcie, które świadczy o jego zaangażowaniu i umiejętnościach szachowych.

Cały turniej zgromadził aż 1200 uczestników, w tym uczniów z klas I-VIII oraz szkół ponadpodstawowych.

Jesteśmy dumni z sukcesu Karola i życzymy mu dalszych osiągnięć na szachowych szachownicach!

Link do wyników.

Serdecznie gratulujemy!