KOŁO FOTOGRAFICZNE
Autor: Oz@sp3 23 lutego 2017

Klasy: VA i VC gościły dzisiaj przedstawicieli Klubu Fotograficznego „Kadr“ działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury: pana Rafała Kalinowskiego – fotografa znanego społeczności szkolnej np. z obchodów Dnia Patrona czy warsztatów prowadzonych dla uczniów oraz pana Dariusza Cybul– prezesa klubu.

Celem spotkania było przedstawienie oferty adresowanej do uczniów klas IV- VI- założenie w szkole kółka fotograficznego. Zajęcia prowadziliby członkowie „Kadru“ zaś wystawy byłyby organizowane przy pomocy MOK-u.

Nie trzeba mieć wysokiej klasy sprzętu fotograficznego- wystarczy zwykły aparat czy telefon komórkowy oraz dobre chęci.

Jak widać na zdjęciach, propozycje panów spotkały się ze sporym zainteresowaniem uczniów.

Informacja o najbliższych zajęciach będzie wywieszona w holu szkoły oraz na drzwiach sali 21.

Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłoszenie się do pani G. Steuer.

                                                                                                     SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij