Wyniki szkolnego konkursu „Wiosenne nakrycie głowy”
Autor: Op@sp3 22 marca 2024

Z radością prezentujemy wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Wiosenne nakrycie głowy”:
I miejsce- Maria Narwojsz, kl. 2a

II miejsce-Vanessa Sicińska, kl. 1c

III miejsce- Julian Pifczyk, kl. 1d

wyróżnienia: Zofia Piasecka,  kl. 3c oraz Zofia Kot, kl. 4b

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku podczas kolejnej edycji konkursu.

Składamy podziękowania Radzie Rodziców, dzięki której mogliśmy zakupić wspaniałe nagrody dla uczestników.
K. Pinkowicz, M. Oparowska-Kozyra

Spotkanie z lekturą w IV b
Autor: Op@sp3 14 marca 2024

Po przeczytaniu lektury „Magiczne drzewo. Olbrzym” zostaliśmy podzieleni na grupy.

Zadaniem każdej z grup było przygotowanie lapbooka na podstawie jednej z siedmiu przygód bohaterów. Część materiałów potrzebnych na lapbook mieliśmy przygotować w domu,a część w szkole. Na lekcji każda z grup łączyła materiały, które ze sobą przyniosła.

Następnie grupy wychodziły na środek klasy i opowiadały o swoim lapbooku i dokonywały samooceny. Każdy członek grupy mógł opowiedzieć coś o swoim lapbooku, o tym co zrobił i czy wszyscy mieli jednakowy wkład w ten projekt.

Na koniec mogliśmy zobaczyć projekty innych grup . Lapbooki  były bardzo ciekawe i myślę, że każdemu spodobał się ten projekt.

Anna Kozik, IV b