Wizyta w Ochronce Parafialnej w Żorach
Autor: RS@sp3 24 grudnia 2019

W czwartek 19 grudnia uczniowie klasy VIe oraz członkowie wolontariatu wraz z opiekunami p. Bożeną Biłką i Barbarą Rudzicką odwiedzili dzieci z Ochronki Parafialnej w Żorach. Uczniowie przygotowali przedstawienie o tematyce świątecznej wcielili się w role św. Mikołaja, elfów oraz diabłów. Kiedy aktorzy przebierali się i przygotowywali do przedstawienia czas maluchom umilili uczniowie z klasy trzeciej wraz z p. R. Martis grając na ukulele i śpiewając kolędy. Podczas przedstawienia maluchy uważnie i zaciekawieniem przyglądały się występom starszych kolegów, a należy nadmienić, że pomysłodawcą i reżyserem przygotowanego przedstawienia jest uczennica klasy VIe Karolina Gil. W podziękowaniu za wizytę maluchy zaśpiewały piosenki, które specjalnie dla nas przygotowali razem ze swoimi paniami. Spotkanie  zakończyły wspólne zabawy integracyjne. Dziękujemy Paniom w Ochronce za ciepłe przyjęcie, okazaną życzliwość i słodki poczęstunek. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły pomogli maluchom przybliżeniu atmosfery zbliżających się świąt. Kolejny już raz wyszliśmy wzbogaceni o nowe doświadczenia. Wspaniałe‚ towarzystwo sprawiło‚ że czas minął‚ błyskawicznie i zanim się obejrzeliśmy, trzeba było zakończyć nasze zabawy, bo na naszych przedszkolaków czekał obiad. Pozostało nam serdecznie podziękować za wizytę i powiedzieć: „Do zobaczenia wkrótce, przyjaciele”.

Barbara Rudzicka

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij