Wigilia w 4b
Autor: Oz@sp3 23 grudnia 2015

DSC_0084Po raz pierwszy w tym składzie spotkaliśmy się na klasowej wigilii. Po obejrzeniu pięknego przedstawienia świątecznego w wykonaniu pracowników szkoły, zebraliśmy się wokół udekorowanego stołu i choinki, pod którą położyliśmy upominki. Po wspólnej modlitwie złożyliśmy sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. Po posiłku i odśpiewaniu kolęd przyszedł czas na prezenty. Było wiele radości, szczególnie, kiedy „Dzieciątko” spełniło życzenia.

Życzymy wszystkim dobrego i szczęśliwego Nowego 2016 Roku! 

Uczniowie 4b z wychowawczynią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij